Silver partner
13
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
12
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
23
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
3038
Останній візит на сайт
2 дні тому
Высшее економическое образование. Опыт работы в продажах более 20 лет.
Представляю крупнейшее агенство г. Днепр.
Люблю честность и порядочность!

Продаж квартир (13)

  • Home Dev
    49 000 $
    766 $/м²

    Мандриківська вул., 159

    3 кімнати
    64 / 44 / 8 м²
    поверх 7 з 10
    2 дні тому
    РАССМОТРИМ СЕРТИФИКАТ Продам 3-к квартиру на Победе-2, район восхода Общая площадь 64м2 балкон и лоджия 2 спальни, зал, кухня требует уборки и косметики РАССМОТРИМ СЕРТИФИКАТ
    Рієлтор
  • Home Dev
    33 000 $
    795 $/м²

    Надії Алексєєнко вул. (Чичеріна), 104

    1 кімната
    41.5 / 20.3 / 7.5 м²
    поверх 11 з 12
    2 дні тому
    Продам 1-к квартиру, вул. Надії Алексєєнко, 104 СЕРТИФІКАТ ТАК! Поверх 11/16 Площа 41,5 м² Нова проводка, сантехніка Залишилося зробити натяжну стелю та санвузол Ціна 33 000$
    Рієлтор
  • Home Dev
    43 500 $
    906 $/м²

    Набережна Перемоги вул., 108 к4

    2 кімнати
    48 / 28 / 8 м²
    поверх 8 з 9
    2 дні тому
    Продам 2-к квартиру на Перемозі-3 Загальна площа 48 м² Велика лоджія 2 окремі кімнати Поверх 8 Стан простий житловий
    Рієлтор
  • Home Dev
    168 000 $
    1 570 $/м²

    Слави бульв., 2-А

    єОселя єВідновлення Перемога ЖК Салют
    3 кімнати
    107 / 40 / 40 м²
    поверх 9 з 10
    2016 рік побудови
    2 дні тому
    Продам 3-к квартиру в ЖК Салют, Перемога-5 Площа 98 м² Поверх 9/10 Спланована в кухню-вітальню (40 м²) та дві спальні У квартирі виконано сучасний ремонт, стан ідеальний Індивідуальне газове опалення Квартира укомплектована меблями та технікою, все залишається Відмінне розташування будинку, комфорт для сім'ї з дітьми Телефонуйте, записуйтесь на перегляд
    Рієлтор
  • Home Dev
    73 000 $
    957 $/м²

    Науки просп. (Гагаріна), 112-Б

    3 кімнати
    76 / 58 / 10 м²
    поверх 4 з 14
    2021 рік побудови
    2 дні тому
    Продам 3-кімнатну квартиру в ЖК «Рибінський» пр. Гагаріна, 112б Рідкісна пропозиція Характеристики: ▪️ 4 поверх із 14 ▪️ Площа — 76,3 м² ▪️ Стан — після будівельників (ідеально під власний дизайн) Продумане планування: 2 окремі спальні простора кухня-вітальня гардеробна постірочна зона санвузол Про ЖК «Рибінський»: Закрита територія з охороною 24/7 Консьєрж Окремий паркінг Дитячі майданчики Генератор (ліфт і водопостачання працюють завжди) Можливість підключення квартири до генератора Індивідуальне електроопалення Ідеально як для життя, так і під інвестицію
    Рієлтор
  • Home Dev
    50 000 $
    1 042 $/м²

    Набережна Перемоги вул., 108 к12

    єВідновлення Перемога
    2 кімнати
    48 / 28 / 8 м²
    поверх 5 з 9
    2 дні тому
    Продам 2-к квартиру на Перемозі-3, сертифікат так Сертифікат так! Квартира з ремонтом, меблями та технікою Загальна площа 48 м² 2 роздільні кімнати Велика лоджія Санвузол роздільний, ванна з ремонтом Потребує невеликого косметичного ремонту Телефонуйте, уточнюйте час перегляду.
    Рієлтор
  • Home Dev
    108 000 $
    1 421 $/м²

    Набережна Перемоги вул., 42

    єОселя єВідновлення Мандриківка ЖК River Park
    3 кімнати
    76 / 31 / 15 м²
    поверх 9 з 12
    2021 рік побудови
    2 дні тому
    Продам 3-к квартиру в ЖК “River Park” Пропонується стильна та сучасна квартира з якісним ремонтом у престижному житловому комплексі. Локація: ЖК River Park Поверх: 10/12 Площа: 76 м² Планування: дві окремі спальні простора кухня-вітальня Переваги: автономне газове опалення виконаний якісний ремонт квартира повністю укомплектована меблями та технікою частково все залишається новим власникам ЖК: закрита територія охорона відеоспостереження Є відеоогляд квартири
    Рієлтор
  • Home Dev
    118 000 $
    1 475 $/м²

    Писаржевського вул., 3

    єВідновлення Табірний
    3 кімнати
    80 / 55 / 11 м²
    поверх 3 з 11
    1980 рік побудови
    2 дні тому
    Продам 3-к квартиру нагірний район, м. Дніпро вул. Писаржевського, 3 Площа квартири 80м2 • 6 поверх із 11 • Цегляний будинок • У будинку два ліфти • Новий сучасний ремонт • Усі меблі та техніка — нові Квартира готова для проживання без додаткових вкладень.
    Рієлтор
  • Home Dev
    34 000 $
    921 $/м²

    Сонячна Набережна вул. (Маршала Малиновського), 6

    1 кімната
    37 / 17 / 8 м²
    поверх 7 з 9
    1977 рік побудови
    2 дні тому
    Продам видову 1-к квартиру на ж/м Сонячний, вул. Малиновського, 6 СЕРТИФІКАТ, ВАУЧЕР + Комфортний 7-й поверх 9-поверхового цегляного будинку + Площа 36,9 м², кухня 8 м² + Велика лоджія з виходом із кімнати та кухні, з чудовим краєвидом! Основні переваги цієї квартири: 1. Початок ж/м Сонячний 2. Видова – розкішний краєвид на р. Дніпро та центр міста 3. Південна сторона – квартира тепла та світла 4. Один із найбажаніших будинків на ж/м Сонячний Квартира в житловому стані, під ваш ремонт. + Розвинена інфраструктура, гарна транспортна розв'язка. До центру міста 10 хв. + Розглянемо безготівковий розрахунок
    Рієлтор
  • Home Dev
    52 000 $
    1 000 $/м²

    Архітектора Олега Петрова вул. (Чернишевського), 21

    2 кімнати
    52 / 20 / 22 м²
    поверх 5 з 5
    2 дні тому
    Продам квартиру в исторической части города, ул. Чернышевского 21 Квартира расположена на 5 этаже, общей площади 52 м2, дом сталинка, крыша отремонтирована, двор закрытый, ухоженный. В квартире выполнен капитальный ремонт с заменой всех коммуникаций. По планировке кухня-гостиная и отдельная спальня. Есть балкон. Все окна выходят в тихий двор. Квартира наполнена мебелью и техникой, готова к проживанию без дополнительных затрат. Документы проверены. В доме есть бомбоубежище. Звоните, уточняйте время просмотра.
    Рієлтор
  • Home Dev
    105 000 $
    1 469 $/м²

    Сімферопольська вул., 2-М

    єОселя єВідновлення Нагірний ЖК Панорама
    3 кімнати
    72 / 30 / 30 м²
    поверх 2 з 19
    2016 рік побудови
    2 дні тому
    Трикімнатна квартира в ЖК «Панорама». Загальна площа — 71 кв.м. Квартира розташована на 2 поверсі з видом на красивий ландшафт у двір. Дизайнерський інтер’єр, велика кількість вікон дарує неповторне відчуття світла. Продумане планувальне рішення включає простору вітальню з кухнею, а також 2 спальні, санвузол та велику гардеробну кімнату. Закрита територія, сучасні системи цілодобової охорони та відеоспостереження. Пасажирський і вантажний ліфти.
    Рієлтор
  • Home Dev
    150 000 $
    1 829 $/м²

    Короленка вул. (Первозванівська), 22-А

    єОселя єВідновлення Центральний пагорб
    3 кімнати
    82 / 45 / 37 м²
    поверх 2 з 12
    2022 рік побудови
    2 дні тому
    Продам 3-к квартиру в ЖК "Женева". - Центр міста, вул. Короленка 22а. - Дизайнерський ремонт, якісні матеріали. - Дві окремі спальні - Велика кухня-вітальня 37 метрів з островом - Санвузол/вана - Велика гардеробна - Ремонт зроблений в 2022 році.
    Рієлтор
  • Home Dev
    60 000 $
    1 034 $/м²

    Набережна Перемоги вул., 98

    3 кімнати
    58 / 37 / 10 м²
    поверх 7 з 9
    1980 рік побудови
    2 дні тому
    Продам 3-к квартиру на Перемозі-3 Загальна площа квартири 58 м², є балкон, засклений. У цій квартирі велика квадратна кухня 9.5 м². 2 спальні та прохідна зала. Виконано капітальний ремонт із заміною всіх комунікацій. Квартира світла та затишна з чудовим місцем розташування. Документи перевірені, готові до угоди. Телефонуйте, записуйтеся на перегляд.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: